Przekonaj Klientów do

wartości swojego doradztwa

  • 1. Określ poziom ryzyka inwestycyjnego klienta

    Ryzykometr stworzony przez Capital Lab pozwoli zapoznać Ci się z potrzebami Twojego Klienta oraz jego sytuacją osobistą tak, aby stworzyć portfel inwestycyjny odpowiadający jego potrzebom oraz tolerancji ryzyka.

  • 2. Zaproponuj instrumenty finansowe do portfela klienta

    Ryzykometr wskaże jakie instrumenty finansowe i w jakich proporcjach powinien posiadać w swoim portfelu Twój Klient. Nasze wyliczenia pokazują, że sugerowane portfele zaspokajają potrzeby finansowe Klienta przy 95% poziomie ufności.

  • 3. Wskaż błędy inwestycyjne popełnione przez klienta

    Większość osob decyduje się na inwestycje niedopasowane do poziomu akceptowanego przez siebie ryzyka. Wskaż im ich błędy i zaproponuj zmiany zyskując ich zaufanie. W ten sposób możesz poszerzyć bazę swoich klientów.

Określ poziom ryzyka inwestycyjnego Klienta

Odpowiednio dobrana strategia inwestycyjna jest podstawą efektywnej inwestycji. Nie każdy ma predyspozycje i możliwości do ponoszenia wysokiego ryzyka. Dlatego ważne jest, aby poziom ryzyka, który bierze na siebie Twój Klient dostosowany był do jego preferencji i możliwości.

Nasz Ryzykometr przeprowadzi Klienta przez serię pytań, które pomogą Tobie zidentyfikować jego akceptowalny poziom ryzyka. Klient nie tylko zobaczy, ale również jest świadomy ryzyka związanego z jego inwestycją. W ten sposób pozyskujesz wiernych i zadowolonych Klientów.

Ryzykometr jest zgodny z obowiązującymi regulacjami MIFID, które wymagają od doradcy zapoznania Klienta z branym na siebie ryzykiem inwestycyjnym.

Dowiedz się więcej
Wskaż błędy inwestycyjne popełnione przez Klienta

Przy wyborze rozwiązań inwestycyjnych często kierujemy się reklamą i opiniami znajomych, nie zaś poziomem ryzyka danego instrumentu. Większość osób inwestuje w rozwiązania, których poziom ryzyka znacząco odbiega od poziomu dla nich akceptowalnego.

Pieniądze lokujemy w produkty o niskim poziomie ryzyka, mimo, że mamy predyspozycje, aby inwestować mniej zachowawczo. I na odwrót – inwestujemy w produkty obarczone dużym ryzykiem i wycofujemy się przy pierwszych spadkach na giełdach. Ryzykometr wskaże i wytłumaczy Twoim Klientom jak i dlaczego powinni dostosować swoją strategię.

Ryzykometr wskaże i wytłumaczy Twoim Klientom jak i dlaczego powinni dostosować swoją strategię.

Dowiedz się więcej
Stwórz odpowiedni portfel inwestycyjny dla Klienta

Ryzykometr nie tylko diagnozuje poziom ryzyka Klienta, ale także przedstawia strategię inwestycyjną dopasowaną do jego potrzeb.

Proporcje poszczególnych instrumentów zostały dobrane w taki sposób, aby odzwierciedlały one poziom ryzyka akceptowany przez Klienta, a przy tym maksymalizowały jego zysk. Dobór instrumentów do każdej strategii inwestycyjnej jest zautomatyzowany, a wynik prezentowany jest w sposób przystępny dla Klienta. Każda strategia oparta została o dane historyczne oraz symulowane prognozy – Ty możesz skupić się na budowaniu relacji.

Ryzykometr możemy dostosować do Twoich potrzeb. Daj nam znać – stworzymy strategie oparte o produkty dostępne w Twojej ofercie!

Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej
Capital Lab

Zdobądź Klientów dzięki

wiarygodnemu doradztwu

Informacje

Polityka Prywatności

Regulamin

Twoje bezpieczeństwo jest priorytetem.

Adres

Al. Ks. J. Poniatowskiego 1

03-901 Warszawa

Znajdziesz nas tutaj.

Kontakt

Email:

kontakt@capitallab.pl

Nasz zespól ekspertów odpowie na pytania.

Pamiętaj: wszystkie inwestycje na rynku kapitałowym wiążą się z ryzykiem i nie gwarantują realizacji założonego celu inwestycyjnego, ani uzyskania określonego wyniku inwestycyjnego.

Dowiedz się więcej

©2018 All Rights Reserved.