Spraw, by oszczędzanie było proste

Portal

Pierwszy portal oszczędnościowy tego typu

Skuteczne oszczędzanie już za jednym kliknięciem…

Naszą wizją jest, aby ludzie na całym świecie spełniali swoje marzenia. Dlatego stworzyliśmy platformę, która daje klientom możliwość skorzystania z kompleksowej metody stworzonej z myślą o efektywnym oszczędzaniu. Klienci mogą nie tylko oszczędzać na swoje cele, ale także dowiedzieć się o ile więcej wydali w porównaniu do benchmarku. Nasze motto to ‘Żyj pełnią życia, przygotowując podstawy swoich marzeń już dziś’.

 

Naszą misją jest promowanie efektywnego zarządzania oszczędnościami na całym świecie. Instytucje finansowe mogą korzystać z naszych produktów w następujący sposób, dając klientom możliwość:

 • wglądu do analizy przepływów pieniężnych w swojej grupie rówieśniczej;
 • ustalenia, ile muszą zaoszczędzić, aby osiągnąć swój cel;
 • określenia częstotliwość i nakłądów finansowaych niezbędnych do osiągnięcia celu;
 • sprawdzenia swojego podejścia do ryzyka poprzez robo-doradcę;
 • sprawdzenia jakie portfolio im najbardziej odpowiada;
 • monitorowania swoich oszczędności;
 • w pełni zautomatyzowanego ‘rebalancingu’ swojego portfela;
 • poznania rynków finansowych.

Wszystko to po zarejestrowaniu się na naszej platformie, która integruje produkty i usługi instytucji finansowych. Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami.

Portal oszczędnościowy

ZAWSZE DWA KROKI PRZED KONKURENCJĄ!

 • 1. SKORZYSTAJ Z NASZEJ PLATFORMY:

  Platforma oszczędnościowa, stworzona przez Capital Lab, wspomaga Twoich Klientów w zarządzaniu swoimi oszczędnościami. Platforma w sposób zautomatyzowany analizuje konto Klienta, określa jego sytuację finansową i podpowiada, jak Klient może realizować swoje cele oszczędnościowe.

 • 2. ZAPROPONUJ PORTFEL INWESTYCYJNY ODPOWIEDNI DLA KLIENTA:

  Nasz zintegrowany komponent robo-doradczy (ryzykometr) pozwala Twoim Klientom zidentyfikować ich indywidualny profil ryzyka, aby zaproponować im odpowiedni portfel inwestycyjny. Zintegrowana usługa maklerska pozwala pomnażać pieniądze Twoich Klientów w efektywny sposób na rynku kapitałowym, po to, aby pieniądze pracowały, a Klient mógł realizować swoje marzenia.

 • 3. WSPIERAJ SWOICH KLIENTÓW W REALIZACJI SWOICH CELÓW:

  Nasza platforma pozwala na monitoring w postępie realizacji celów Klienta i w sposób zautomatyzowany informuje, o każdej zmianie postępu. Klient w każdym momencie widzi, jak daleko jest od osiągnięcia swoich celów i co musi zrobić, aby dany cel finansowy osiągnąć.

Portal oszczędnościowy

Jak to działa?
Sprawdź krok po kroku jak działa nasz portal z perspektywy klienta.

PRACUJEMY, ABY DOSTARCZYĆ NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA!

imac-cinema-monitor-style-mock-up_notachieved_new2

Wybierz cel

Według badań, ludzie oszczędzają bardziej skutecznie, jeśli mają konkretny cel. Nasza platforma pomoże Twoim klientom wybrać cel i określić docelową kwotę, której potrzebują. Następnie, w pełni zautomatyzowany sposób, pomoże im stworzyć plan oszczędnościowy.

Wykorzystaj własne produkty przy tworzeniu portfeli inwestycyjnych

Pomóż klientom w realizowaniu ich celów wykorzystując swoje produkty. Nasz ryzykometr ocenia, która strategia jest odpowiednia dla Twojego klienta, a następnie korzystając z Twoich produktów, tworzy portfel, aby zapewnić jak najlepszy zwrot z inwestycji

Portal
Portal

Monitorowanie postępu

Nasza platforma daje klientom możliwość monitorowania swoich oszczędności 24/7. W każdym momencie mogą zobaczyć, ile już zaoszczędzili i ile im brakuje do osiągnięcia celu. Motywacja jest kluczem do sukcesu.

Capital Lab

Spełniaj marzenia

Informacje

Polityka Prywatności

Bezpieczeństwo

Regulamin

Twoje bezpieczeństwo jest priorytetem.

Adres

Al. Ks. J. Poniatowskiego 1

03-901 Warszawa

Znajdziesz nas tutaj.

Kontakt

Email:

kontakt@capitallab.pl

Nasz zespól ekspertów odpowie na pytania.

Pamiętaj: wszystkie inwestycje na rynku kapitałowym wiążą się z ryzykiem i nie gwarantują realizacji założonego celu inwestycyjnego, ani uzyskania określonego wyniku inwestycyjnego.

©2018 All Rights Reserved.