Poznaj ludzi, którzy

pracują dla Ciebie

Capital Lab

Capital Lab jest firmą stworzoną przez naukowca i praktyka. Lata badań nad instytucjami finansowymi, jak również doświadczenia inwestorów pozwoliły nam stworzyć produkty, których oczekuje rynek. Dlatego w Capital Lab tworzymy rozwiązania, które mają na celu wspieranie regularnego i świadomego oszczędzania. Okazuje się, że większość z nas nie tylko mało oszczędza, ale często robi to chaotycznie i bez planu. Często rezygnujemy ze świadomego pomnażania finansów osobistych, gdyż nie wiemy jak należy zarządzać i inwestować swoje oszczędności. Okazuje się, że średnio tracimy cztery procent zysku. W Capital Lab tworzymy rozwiązania i produkty, które wspierają zarówno edukację finansową, jak również technologie, które mają na celu wspieranie efektywnego oszczędzania.

CEO &
Head of Strategic Allocation

zdjecie_petra4

Prof. Aneta Hryckiewicz

Co-Founder

Absolwentka prestiżowego Uniwersytetu Goethego we Frankfurcie nad Menem. Po doktoracie wyjechała na Uniwersytet Whartona w Stanach Zjednoczonych, gdzie zajmowała się badaniem kryzysów finansowych. Aneta posiada tytuł doktora habilitowanego nauk ekonomicznych i jest ekspertem w dziedzinie finansów i bankowości. Dodatkowo posiada zdane egzaminy CFA. Zasiada w Radzie PEKAO S.A. Investment Banking & Audit Committee. Ponadto Aneta jest wykładowcą na różnych doskonałych uniwersytetach w całej Europie z ogromnym doświadczeniem globalnym.

W Capital Lab Aneta jest CEO i zajmuje się strategią firmową oraz rozwojem produktów finansowych.

CTO &
Head of Product Development

Zespol

Łukasz Hryckiewicz

Tech-Director

Absolwent Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych w Warszawie na kierunku baz danych. Menedżer zespołów IT z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w międzynarodowej korporacji. W swojej karierze zarządzał globalnymi projektami w Polsce, Szwajcarii, Stanach Zjednoczonych, jak również w Azji. Dla swoich Klientów tworzył przełomowe aplikacje i technologie.

W Capital Lab Łukasz odpowiada za rozwój i bezpieczeństwo naszych technologii oraz zarządza zespołem IT.

CCO &
Head of Business Development

Zespol

Petra Pawlowski

Co-Founder

Absolwentka kierunku “Finanse i Rachunkowość” Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, na którym doktoryzuje się w obszarze finansów. Licencjat zdobyła na Uniwersytecie Humboldta w Berlinie, który należy do elitarnych uniwersytetów w Niemczech. Prace zawodową rozpoczęła w sektorze finansowym w jednym z największych banków na świecie, specjalizując się w ‘Compliance Risk Management’ nadzorując zgodność działania banku z obowiązującymi przepisami.

W Capital Lab Petra zajmuje się wiarogodnością procesów dbając o to, aby nasze rozwiązania były zgodne z obowiązującymi przepisami finansowymi.

 

Informacje

Polityka Prywatności

Bezpieczeństwo

Regulamin

Twoje bezpieczeństwo jest priorytetem.

Adres

Al. Ks. J. Poniatowskiego 1

03-901 Warszawa

Znajdziesz nas tutaj.

Kontakt

Email:

kontakt@capitallab.pl

Nasz zespól ekspertów odpowie na pytania.

Pamiętaj: wszystkie inwestycje na rynku kapitałowym wiążą się z ryzykiem i nie gwarantują realizacji założonego celu inwestycyjnego, ani uzyskania określonego wyniku inwestycyjnego.

©2018 All Rights Reserved.